>

S-POWER S-POWER

Chcete ušetřit, fungovat ekologičtěji nebo dosáhnout energetické soběstačnosti? Využijte energii ze slunce. Máme pro vás širokou nabídku solárních elektráren od české jedničky na trhu. Ty zajistí dost energie nejen pro vaší rekuperační jednotku.

Společnost S-Power Energies za uplynulé dva roky nainstalovala na střechy rodinných domů víc než 1200 fotovoltaik, což je nejvíc ze všech dodavatelů.

„Nabízíme komplexní řešení na klíč, a navíc zákazníkům garantujeme získání dotace z programu Nová zelená úsporám,“ uvádí zakladatel společnosti Jaroslav Šuvarský.

Solární energii můžete využít pro své domácí spotřebiče a rekuperační jednotku WAFE 350 EFS, která zajistí dostatečný přísun čerstvého vzduchu do domu a zabrání úniku tepla v zimních měsísích. Případné přebytky lze uložit do baterií, takže už vás neohrozí výpadky energie – systém v takové situaci funguje jako záložní zdroj.

Podívejte se, jak vypadá instalace sluneční elektrárny S-Power MAXI. Montáž trvá 1 den.


Jaká fotovoltaická elektrárna se pro vás hodí?

Chci ušetřit za elektřinu

Pokud chcete především snížit účty za elektřinu, doporučujeme vám solární elektrárnu S-Power MINI. Jde o základní sestavu, která nemá baterii. Energii tak spotřebováváte v době, kdy svítí slunce, a případné přebytky se využijí na ohřev teplé užitkové vody.

Chci nezávislost s nejvýhodnější dotací

Sestava S-Power MIDI nabízí skvělý poměr ceny a kvality. hybridní asymetrická fotovoltaická elektrárna s asymetrickým střídačem zajistí elektřinu vašim domácím spotřebičům a případné přebytky využije k ohřevu vody, nebo je uloží do akumulátorů. Získanou energii tak budete moci využít, i když zrovna nebude svítit slunce nebo dojde k výpadku proudu. Tuto sestavu navíc pořídíte s extra vysokou dotační podporou 155 000Kč.

Chci především soběstačnost

Chcete spotřebovat všechnu elektřinu, kterou vyrobíte? Svítit solární elektřinou i po západu slunce? Mít možnost záložního zdroje při výpadku proudu? Doporučujeme vám solární elektrárnu S-Power MAXI+. Energii, kterou okamžitě nepotřebujete, si uložíte k pozdějšímu využití do špičkových baterií Pylontech.

Chci si užívat soběstačnost celoročně

Pokud si chcete dopřávat pocit nezávislosti na dodavatelích energie i v zimní sezóně, doporučujeme vám sestavu S-Power KOMBIX. Kombinací tepelného čerpadla a fotovoltaiky můžete své náklady na topení, chlazení a ohřev vody snížit až o 75 procent! Fotovoltaická elektrárna vyrobí solární energii, kterou můžete napájet jak domácí spotřebiče, tak i tepelné čerpadlo. S minimálními náklady tak vyřešíte zimní vytápění, letní chlazení a celoroční ohřev užitkové vody.