Instalační partneři

 

Staňte se naším instalačním partnerem

Máte-li jako instalační nebo stavební firma zájem o profesionální spolupráci s WAFE, ozvěte se nám. Abychom pro zákazníka zajistili co nejvyšší úroveň kvality, vybíráme si své partnery pečlivě a poskytujeme jim pravidelná školení.

Zašlete nám základní inforamce o sobě, o firmě, o Vašich záměrech. Rádi se s Vámi domluvíme na dalším postupu.

Tvorba nabídek do 24 hodin

Rychlá odezva na poptávku je základním stavebním kamenem kvality našich služeb. Na poptávku, kterou si zákazník vytvoří snadno na našem webu reagujeme do 24 hodin. Stejně tak pro naše instalační partnery zvládneme do jednoho dne připravit cenovou indikaci, která poslouží  pro další jednání se zákazníkem.

Obraťte se na nás s projekty Vašich zákazníků, pomůžeme Vám je nacenit. Urychlí to Vaši odezvu a zkvalitní Vaše služby. Už žádný zákazník Vám neuteče jen proto, že jste nestihli včas nacenit projekt. Indikativní nabídku zpracováváme zdarma.

 

Příprava projektů pro Vaše zákazníky

Základem kvalitní instalace rekuperace je dobře zpracovaný projekt. WAFE má k dispozici několik interních projektantů s bohatými zkušenostmi v oboru. Projekty jsme schopni rychle zpracovat a v případě, že se realizují s našimi výrobky, cenu projektu odečteme z ceny celkové dodávky.

Online správa jednotek

WAFE jednotky jsou on-line. Komunikují buď přes ethernet nebo přes IOT síť Sigfox. Připojení rekuperačních jednotek do sítě umožňuje pro zákazníky jejich správu a monitoring například přes tablet a redukuje potřebu nástěnných ovladačů. Pro nás jako výrobce a samozřejmě i pro naše servisní partnery znamená on-line komunikace výrazné zrychlení a zlevnění záručního i pozáručního servisu. Staňte se naším servisním partnerem a získejte nadstandardní obchodní i servisní podmínky.

Bezplatná školení

Téma rekuperace je pro nás zábava. O posledních novinkách v oboru si rádi povídáme se zákazníky i s našimi partnery. Sdílíme svoje poznatky a rádi nasloucháme. Školení na instalaci, správu a servis WAFE zařízení, kde je možné bavit se i šířeji poskytujeme pravidelně v Praze nebo Třebíči zdarma.

Máte-li zájem o školení, přihlašte se prostřednictvím formuláře níže. Po jeho odeslání Vás budeme kontaktovat.

Technická podpora

Podporu našim partnerům poskytujeme nejen v rámci školení nebo při řešení reklamací a zákaznických požadavků. Nejdůležitější je rychlá odezva při řešení problémů na místě, během instalace nebo při zaregulovávání systému a zaškolování zákazníka. Rychlou a kvalifikovanou odezvu považujeme za důležitý prvek budování důvěry s partnery i zákazníky.

Přihlášení na školení

kontaktní informace

 

Zaškrtnutím tohoto políčka souhlasíte s podmínkami zpracování osobních údajů společnosti WAFE s.r.o